| Ibbesul a întrebat:

Credeti ca o fata intr-o relatie poate sa nu se uite la alti baieti..sa-i considere frumosi... bunaciuni?

9 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Indicat ar fi sa nu ii fuga ochii, tocmai pentru a nu provoca gelozie partenerului.

| DarkOrbitMoon a răspuns:

Si daca e intr-o relatie asta inseamna ca nu poate sa aprecieze frumusetea altuia?
Nu e ca si cum ar insela.

| Ibbesul explică (pentru DarkOrbitMoon):

Pai daca e intr o relatie trebuie sa apreieze frumusetea iubitului ei, nu a altuia, mi se pare logic, ca daca zice de unu mama ce bun e sau mama ce frumos e inseamna ca ce are "acasa" adica iubitul nu ii este de ajunswinking mai sunt si fetr care gandesc asa crede ma

| DarkOrbitMoon a răspuns (pentru Ibbesul):

Daca vezi pe strada un tip si zici "uite ce bine arata", asta nu inceamna ca ce-l pe care il ai acasa e mai prejos.

| PreaTareღ a răspuns:

Nici o fata nu poate să nu se uită la o „bunăciune"
Pa, pa.

| AndreescuMMO a răspuns:

Se uita clar, dor si tu te uiti laughing dar ar fi bine sa se doar uite si sa nu si pofteasca happy

| Ibbesul explică (pentru AndreescuMMO):

De ce crezi ca se uita clar?

| AndreescuMMO a răspuns (pentru Ibbesul):

Pentru ca asa suntem creeati, asta sta in compozitia noastra, ar fi o problema daca nu s-ar uita happy dar nu-ti face griji atata timp cat nu o intereseaza altcineva e bine tongue

| Blueeyes6969 a răspuns:

Sa fim seriosi, nici baietii, nici fetele, nu pot ignora asa zisele bunaciuni, chiar daca sunt intr-o relatie... Dar nu ar trebui sa-ti faci griji ca prietena ta se uita dupa altii baieti, in general fetele isi aleg prietenii fie dupa aspect, deci nu te va parasi pentru o bunaciune daca ii place aspectul tau, fie dupa cum se comporta, iar daca la un alt tip vede doar aspect si nu comportament, nu te va lasa. STAI CALM laughing