| BestRivenEUNE a întrebat:

Vine Craciunul si nu stiu ce vreau sa primesc cadou.
Sunt baiat, am 13 ani si am telefon bun (nu imi trebuie altul si nici tableta/pc/televizor/psp/playstation/xbox) si ma gandeam ca poate aveti voi ceva idei bune ce sa imi iau.
Haine am destule si nu imi trebuie aparat foto.
Cine are cele mai bune idei care o sa imi place primeste FUNDA.
Merci!

2 răspunsuri:
| Mihaela1964 a răspuns:

Buna atitudinea ta pana la un punct:ai evaluat corect si cu realism situatia ta,dar nu-i neaparat nevoie sa bagi parintii la cheltuieli ca nu stii ce sa-ti mai doresti; oricum iti cumpara cand ai nevoie,haine,incaltaminte, carti, etc. Cere ceva modest(chiar ce vor si considera ei ca ar fi potrivit) si e mult mai bine, ai surpriza cadoului primit, nu cerut pe comanda.

| kiv1990 a răspuns:

Scuter
sau bicicleta
un abonament la sala pe 1 an (ar fi super pentru tine)