| maseax a întrebat:

Ce cadou sa-i cumpar de ziua ei?

Urmeaza ziua unei bune prietene de care imi si place si nu stiu ce cadou sa-i iau... ceva idei aveti? Face 19 anisori...

Merci!

Răspuns Câştigător
| cristinadulcik a răspuns:

Depinde de gusturile ei in general noi femeile adoram parfumurile florile si cadourile mai speciale asa ca incearca sa descoperi ce iar place in mod mai deosebit

3 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Un lantisor frumos de aur sau o bratara, macar ii ramane ca amintire

| EnvyU a răspuns:

Poza ta, poza ei, un glob. Glob adica gen alea cu zapada in ele, sincer nu stiu cum faci asta dar tin minte ca o prietena i-a daruit lu gagicasu o chestie asa. Poza ei pe jumate a lui pe cealalta jumate, foarte original.

| maseax explică:

Florile oricum sunt pe lista dar ma gandeam la ceva cu care sa si ramana (in caz ca vrea sa-l pastreze).
nu ma pot arunca la bijuterii pentru ca nu stiu ce sa aleg si nu sunt fondurile prea mari; e si ceva distanta intre noi si este destul de costisitor.
Merci!