| Misterious_7096 a întrebat:

Vine valentine's day, si as vrea sa intreb daca se dau cadori si prietenilor.Adica eu(fata) as putea sa-i daruiesc ceva prietenei mele cele mai bune?

4 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

Dacă sunteţi lesbi da.
Sau dacă pe ea o cheamă Valentina...

| 00bytza00 a răspuns:

Este ziua intragostitilor...adica a cuplurilor, ar fi fost mult mai frumos daca era ziua dragostei(ex:dragoste pentru mama, prieteni f. buni...)dar chiar si asa daca e cea mai buna prietena de ce nu? ar fi un gest super! funditabig grin?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hmmm thinking
Nu prea cred practic
. e ziua " indragostitilor "...
daca esti lezbi ...atunci da! laughing

| brunetzik07102011 a răspuns:

Consider ca darurile nu trebuiesc oferite doar cu o anumita ocazie. daca ai o prietena foarte buna, si nu numai ...si iubitului...le poti oferi cadourile din suflet fara nici o scuza sau sarbatoare.asa ar trebui sa ne invatam.asa ca, sfatul meu este sa-i daruiesti un cadou in semn de respect