| GutzEmy07 a întrebat:

In curand vine "Valentine's Day" si nu stiu ce as putea sa-i cumpar prietenei mele, si ma gandeam ca ma ajutati voi, orice dar sa fie frumos si dulce (sa nu fie exagerat de scump )

Răspuns Câştigător
| NorishorPhufos a răspuns:

Iti spun ce mi-ar placea mie sa primesc, insa asta depinde de gusturile fiecaruia. Mie una imi plac mult ursuletii de plus, sau perinutele cu scris I love you foarte pufoase, asta cred ca le place la multe fete. Eu consider ca cadoul cel mai frumos este ceva care sa ramana ca amintire, deci eu una exclud din start ciocolatele, flori etc... Acum depinde ce gen de persoana este fata:d

6 răspunsuri:
| mona a răspuns:

O floare si o cutie de ciocolata cred ca e suficient

| Alexandru0007 a răspuns:

Orice altceva in afara de ursuleti si pufuletilaughing cumpara-i un buchet de flori si o cutie cu bomboane

| Azµre a răspuns:

Un trandafir! O felicitare pe care să scrii zâmbește! cineva te iubește!
Cel mai frumos cadou, apoi pe lângă astea o poză cu voi doi într-o ramă!

| PapusaDeMetal a răspuns:

Buna :* Eu iti sar in ajutor laughing Sunt fata la fel ca ia si stiu ce isi dorestewinking...Depinde cum este firea ei! Daca este romantica, fina etc. Cred ca ii va placea un parfum cu un set de machiaj sau doar una dintre ele, sau... Un cadou facut de mana special pentru ea, Un colier foarte frumos, niste cercei cu un lant, dar iti dau un sfat! : inainte sa i le ei uita-te mai intai la ce poarta ca sa ii iei la fel, ca sa nu ii placa dupa! Dar sa nu-i iei chiar acelasi lucru! Doar aceiasi marca. Sper ca ti-am fost de ajutor :* Pa-pa happy