| Nikolaus a întrebat:

Vineri de la 20:00 am banchetul de clasa a 8-a. Eu nu stiu sa dansez si nu prea imi place. Daca e sa se întâmple sa trebuiască sa ma ia o colega sau ma rog, o fata la dans cam ce ar trebui sa fac pe ring? Bun, nu zic ca o sa dansez de o sa ma rup, dar nu vreau sa fiu singurul de acolo care sta la masa când toți dansează asa ca as vrea niște sfaturi, sau niște lectii de dans, nu vreau sa fiu acuma un dansator profesionist. Merci.

1 răspuns:
| DiaAndra a răspuns:

Ei bine poate ti se va parea banal dar ia-te si tu dupa ceilalti.Nu e greu sa dansezi asa e la inceput esti mai timid si vezi ca dupa ce prinzi miscarea o sa dansezi chiar bine big grin cam asa sunt si eu dar nu-mi fac griji...BAFTA!