| Kleb a întrebat:

Vreau sa dansez cu o fata la banchetul de clasa a8a care va fi peste 1 saptmana...Ce genuri de dans va trebuie sa dansez cu ea? Si cat de greu e sa le invat cat de cat daca nu stiu deloc! Funda

2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Oricum o sa se bage muzica comerciala, manele nu prea cred ca nu prea sunt de acord profii, vreo 2-3 hore si eventual 2-3 dansuri lente. Pe alea oricum nu le prea stie nimeni deci e suficient sa o tii aproape de tine si sa faci pas stanga pas dreapta, uita-te si tu pe Youtube ca nu e greu.

| kar1GaNNN a răspuns:

Gen Tango? laughing sau pe manele ca boierii ăia mari, acolo nu ai nevoie de lecții laughing