| Keilly a întrebat:

Voi ce ati alege dintre Nokia n9 si un Iphone 4S? batting eyelashes

7 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

La caracteristici sunt aproape la fel. Cateva diferente ar fi: iPhone inregistreaza HD la 1080 px fata de N9 care inregistreaza la 720 px, procesor dual core la iPhone si multitudinea de jocuri pe care poti sa o descarci FREE din App Store. Daca ii faci si Jailbreak la iPhone, atunci poti descarca toate jocurile cu bani din App Store ->GRATIS. Si inca ceva, iPhone nu se viruseaza! Eu aleg iPhone! Bafta!

| Esperança a răspuns:

Niciodata nu mi-au placut iPhone-urile. Consider ca multi sunt innebuniti dupa ele doar ca sunt la moda,dar ei habar au cu ce se mananca. Dar cum tot ce e de la Apple e scump,deja m-am obisnuit, scumpe si proaste la fel ca laptopurile de la Apple!
Nokia e Nokia. Pentru mine este cel mai bun telefon atat la baterie cat si la semnal, iar daca iti iei si unul cu o camera de minim 5 MP n-ai treaba.
Deci Nokia n9.

| Jigsaw a răspuns:

Nokia.

| Hollywood a răspuns:

N9 toata ziua, e super telefonul, am si eu, iphone 4S are multe buguri, pierde semnalulrepede etc, acest 4s trebusa sa fie 5, dar dupa moartea lu steve jobs, lau lansat prea repede, si iau dat si numele leu.as alege N9!

| Agentul6842 a răspuns:

Iphone 4S.

| Sofletzel a răspuns:

Iphone 4S

| Golddy a răspuns:

Iphoneul este mai dragut si ubtire dar Nokia e mai bun parerea mea