| adielekes a întrebat:

Voi credeti ca concursul online de pe www.dracusori.eu este pe bune? Am auzit a premiile alea chiar se ofera spre deosebire de alte concursuri de acelasi tip. Abia astept sa vad la sfarsitul concursului daca voi castiga si eu. sunt numai premii haioase. Va uitati si voi si imi raspundeti si mie la intrebare pls? Mercic

1 răspuns:
| antonia09 a răspuns:

Acum depinde de timpul pe care il ai la dipozitie pentru a-ti educa si creste dracusorul. Iti urez succes si multa distractie.