| PREDAERIK123 a întrebat:

SALUT.Voiam să vă întreb ce parere aveti despre Abi Talent? Il considerati arogant sau un puști care stie ce face?
Canalul lui de ytb daca nu il stiti:https://www.youtube.com/c/abitalent

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este un esec al societatii in care traim! De asta este si atat de popular, pentru ca prostia este peste tot!

5 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Prefer sa nu il judec.
Nu imi place evident, la fel ca restul persoanelor care fac ce face si el, dar ma opresc aici.

| Wr3nch a răspuns:

Nu am fost cu el la suc ca sa am o parere obiectiva dar... E clar ca pustiul are un public tinta pe care stie cum sa il intarate si sa ii atraga atentia.

| Furnicuta000 a răspuns:

Zicea iubita lui Dorian Popa intr-un story ca Abi doar joaca un rol si ca el de fapt e foarte inteligent. Nu stiu cat de adevarat e dar e nasol ca multi copii il au ca exemplu

| Cosmin89321 a răspuns:

Bai,daca esti minor poti sa ai doua pareri:
a. Crezi ca aby talent,five gang, dani mocanu, nane is de **** si is prosti, dar in felul asta te vei integra mai greu intre prieteni, stiu doar antisociali care au parerea asta.

b.nu zici ca e prost si de-astea, cam toti cei care au mai mult de 2 prieteni fac asta.

Alegerile de genul iti influenteaza viata sociala de la 13-21 de ani, nu conteaza opinia ta sau a celor de pe TPU, conteaza opinia celor cu care vrei sa te intelegi/combini.