| anonim_4396 a întrebat:

vorbesc cu o tipa aproximativ de 10 luni la telefon, urma sa ne intalnim, eu locuiesc in alt oras,,,, intr-o buna zi sa-mi spuna ca s-a impacat cu fostul prieten si ca sa terminam povestea...chiar o credeam o tipa oky si ii credeam vorbele frumoase...cu o seara inainte imi spunea ca ma iubeste. i-am trimis cateva mesaje, nimic.am stat eu 2 zile singurel cu gandurile mele si n-am mai rezistat si i-am spus ce am avut pe suflet, n-am mai tinut cont si am jignit. o cum n-am facut. o cu nimeni.()
. cand ea sa-mi raspunda ca a vrut sa vada cat de mult tin la ea si nu mai vrea sa auda de mine la felul cum am vorbit. voi ce faceati in locul meu?!

3 răspunsuri:
| Bobbless a răspuns:

Pai intr-un fel te inteleg si pe tine dar ai procedat gresit fata de ea nu si ce poate avea o fata in cap.Nu trebuia sa o bagi in seama. Daca ti-a zis ca s-a impacat cu prietenu ei trebuia sa-i zici ok si atat. Nu trebuia sa lasi asta sa te afecteze, trebuia sa fi indiferent si sa vezi pana unde ajungea. adica ii faceai joculwinking. acum presupun ca ai fi vrut sa nu spui cuvintele alea nu? Poi. ai putea sa o suni si sa-ti ceri scuze fata de ea si sa-i spui dc ai reactionat asa adica din gelozie.( presupun) oricum spune-i motivele. Sper sa reusesti :*

| marius07 a răspuns (pentru Bobbless):

M-am simtit umilit...si ma simt...nu-mi place jocul asta murdar.multumesc

| Bobbless a răspuns (pentru marius07):

Pai spune-i ce simti. si arata-i ca in povestea asta nu ai fost tu singurul vinovat happy