| Vladuthz a întrebat:

Salut, voua ca place Fizica ca obiect? Daca da de ce, daca nu de ce nu?

8 răspunsuri:
| Awndre a răspuns:

Ca obiect? da. ca materie, nu laughing

| LittleMinnie a răspuns:

Sincer nu imi place pentru ca nu o inteleg..Adica am un profesor destul de bun si sa invat notitele din caiet nu mi se pare greu, dar la probleme ma descurc asa si asa..nu imi place deloc.o urasc, dar din obligatie trebuie sa stiu cevalaughing

| Pufoshenia a răspuns:

Buna.Mie nu imi place fizica pentru ca nu o inteleg nicicumlaughing. Plus ca am o profesoara,, foarte buna''.Pa, pa

| yanly a răspuns:

Depinde de baza fizicii.
Eu una o urăsc. Am avut parte numai de profesori care nu ne învăţa bine. Cred că decât într-un an am înţeles fizica şi ăla a fost anul clase a 9-a. Am apreciat mult profesorul cu care am făcut. Păcat că acum nu mai e în liceu. Şi mai e vorba şi de matematică. Dacă îţi place matematica în sensul calculelor cred că poţi să te înţelegi bine cu fizica.

Răspuns utilizator avertizat
| AcHollism a răspuns:

Eu primii doi ani nu am facut fizica DELOC, adica nu venea profesorul la ore pentru. ca lucra in minister si chestii, de abia anul asta am inceput sa fac ceva, si e foarte ok, adica inteleg usor si imi face placere sa o invat.^-^
Tie cum ti se pare?

| oanaoana21 a răspuns:

Nu! Mie una fizica mi se pare una dintre cele mai urate si cele mai grele materii! Probabil si din cauza faptului ca nici in generala nici in liceu nu am avut o profesoara mai "de treaba"! Si totusi sunt pe bio-chimie laughing

| oana_1627 a răspuns:

Da,imi place, mi se pare usoara de invatat. Dar depinde si ce profesor ai.happy