| STEFANXxX a întrebat:

Salut.Vreau sa am muschii antrenati,adica cum sa va spun,am si eu grasime pe mine,iar vara aceasta vreau putin sa ma schimb fizic, spuneti-mi cum m-as putea antrena ca sa nu mai am grasime.(Nu sunt chiar gras).

4 răspunsuri:
| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu a răspuns:

Proteine din alimente(slabe in grasimi)+apa+sport.Merge.Crede-ma.

| daassh a răspuns:

Pai du-te la o sala de culturims fa-ti un regim alimentar strict, cat despre exerciti uita-te pe net sau cere un sfat celor mai "batrani" ca tine in ceea ce fac(culturism). Succes!

| ElHombre2000 a răspuns:

Buna,si eu am putina slaninuta pe abdomen dar de cateva saptamani dispare pentru ca fac 50 de abdomene zilnic mananc fara dulciuri si nu mananc dupa ora 7. Miscare sa faci abdomene sa alergi si grija la mancare.Asta e reteta scuccesului. Sper ca te-am ajutat.

| Cosmin86 a răspuns (pentru ElHombre2000):

Cu abdomenele nu dai jos "slaninuta" de pe abdomen, aia se da jos cu cardio + dieta. Cu abdomene tonifici musculatura. Si NU fa zilnic, ca iti fortezi coloana vertebrala + te supra-antrenezi. Fa mai multe, pe serii, gen 12 serii ( dar baga si ridicari de picioare, cu abdomene lucrezi doar partea superioara a abdomenului, ai nevoie si de un exercitiu pentru zona inferioara ), si fa asta de 2 ori pe saptamana, maxim 3 daca esti obsedat.