| RxDooM a întrebat:

Fac tenis de vreo 4 luni si am slabit de la 63 de kg la 55 am mai si pus putin muschi, dar nu sesizabil. Faza este ca am 1.65 16 ani si as vrea sa arat mai bine pentru la vara cand merg la mare.Nu mai sunt gras,nici macar plinut,doar ca am acel strat de grasime in special pe abdomen si solduri de care nu pot scapa,in rest pe picioare,piept, maini cat si fata se observa diferenta.Cum as putea sa scap de grasimea de pe burta si solduri si sa inceapa sa se vada muschii.*nu mananc mult, fac de 2 ori pe saptamana*

Răspuns Câştigător
| Syndre a răspuns:

Mai scade din carbohidrați și mai adaugă ceva cardio, mergi la alergat de vreo 2 ori pe săptămână pe lângă tenis.

1 răspuns:
| bogz a răspuns:

E foarte greu si daca vrei sa scapi de el va trebui in schimb sa devii foarte slab. Sfatul meu e sa mergi la sala si sa pui muschi si acel strat va fi mai putin sesizabil.