| Sharky09 a întrebat:

Vreau sa aud si eu cateva intamplari ciudate din copilaria voastra! Ciudate, ma refer la o sperietura zdravana ( in afara de fantome, strigoi si alte chestii inventate) ceva omenesc, natural care v-a speriat in copilarie!

1 răspuns:
| SiminaSalvadore a răspuns:

Buna,stiu ca povestea mea nu e stralucita,si sigur nu primes funda,dar ce m-a speriat cel mai mult cand eram mica(ma ros, si acum)este mama! Cand eram mica imi zicea ca nu sunt fata ei si ma facea sa plang, iar acum tot ea e cea care ma sperie!