| daniel696996969 a întrebat:

Salut.
Vreau sa imi comand ceva online, livrarea costa 14 dolari. Cand voi primi produsul nu va trebui sa platesc alte taxe? Am 16 ani si nu am cumparat niciodata online.

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Depinde de valoarea totala are produsul cumparat.
Daca depaseste $100 atunci va trebuii sa platesti taxe vamale si TVA.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Depinde de val...

Uite aici: https://madalinliviu.ro/......nt-page-1/

Dar in principiu, ar trebui sa platesti doar pretul care o sa fie cand pui comanda, care include si transportul. Deci cam atat, nimic mai mult.

Numai bine! ^_^

| Tehno21 a răspuns:

Depinde de valoarea totala are produsul cumparat.
Daca depaseste $100 atunci va trebuii sa platesti taxe vamale si TVA.

| CONTSTERS2131243 a răspuns:

Depinde de valoarea totala are produsul cumparat.
Daca depaseste $100 atunci va trebuii sa platesti taxe vamale si TVA.