| alin180 a întrebat:

Vreau sa imi cumpar un nou telefon si sunt doua la acelasi pret dar nu stiu pe care sa il iau big grin Vreau parerea voastra voi pe care ati alege dintre un Prestigio Multiphone si LG Optimus L3.Tin sa precizez ca ambele au aproape aceleasi functii (procesor la fel si rami la fel doar ca diferentiaza dintre firma) si diferentiaza si memoria putin... Unul are ecranul de 3.2 inchi si unul de 4.0. Si mai este si androidul unul este 2.3 si celalalt 4.1.2 big grin

Răspuns Câştigător
| BiancaCR a răspuns:

Ti-l recomand pe prestigio am unul exact la fel si e foarte bun crede-ma eu sunt foarte multumita de el