| Bunget_Marian_1999 a întrebat:

Hei! Ce telefon sa aleg, unu cu 3G RAM, 5.5 inchi, procesor quadcore, sau unu cu 2G RAM, 5.0 inchi, procesor octacore..ambele au aproape acelasi preț.

5 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Ala la care tine mai mult bateria.

| Celcareajuta a răspuns:

Mergi pe Huawei, sunt un brand superior si se afirma destul de tare pe piata.

| Sarcopt a răspuns:

Personal aş alege 3Gb rami. În afară de asta vezi care e mai bun la specificații. Lg 4 nu îți place?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Sarcopt):

El intreaba de telefoane de vreo 8 milioane si tu ii zici de unul de 20 de milioane? Nu cred ca si-l permite, ca de placut poate ii place.

| Bunget_Marian_1999 explică:

Este vorba despre Cubot x15 Dinosaur si Huawei P8 Lite.