| dfcsb97 a întrebat:

Vreau sa imi cumpar un parfum(de barbat) de pe aoro.ro si nu prea stiu la care sa ma decid. Vreau ca parfumul sa aiba un miros mai mult fresh decat dulce si sa nu coste mai mult de 160-170 Lei.
Astept recomandarile voastre.

2 răspunsuri:
| Făraş a răspuns:

Ia-ti un cocalro 5000 laughing e ieftin rau laughing

| DEXTER666 a răspuns:

Am eu niste parfumuri foarte bune! Probabil nu ai mai auzit de ele deoarece nu se gasesc in comert dar se ofera garantie pe satisfactie. Daca esti din Bucuresti ne putem intalni si le poti testa sa vezi care iti place. Pretul este intre 128lei-160lei. Ma poti contacta la id-ul: puma_filip