| TraficantDeServetele a întrebat:

Salut happy
VREAU SA IMI FAC O TRUPA \M/!
Am deja 2 tobosari (amn2 canta la perccutie si tarabane). avem 2-3 vocaliste..si un chitarist.
Am vorbit cu toti si au spus ca se baga!
Tot ce ne mai trebuie este o organizare buna..nu vrem sa fim cunoscuti. ceva la nivel de scoala/scolii
App eu sunt chitaristul laughing si as vrea sa ma ocup de partea aceasta administrativa.
As vrea sa imi dati cateva sfaturi, ce sa fac prima data, nu am avut o prima intalnire toti, fiecare facem coveruri in varianta solo. si fiecare are un talent aparte..superrr. Deci niste sfaturi va rog! :3
Mai avem niste instrumente muzicale : pian/orga, chitara bas..si altele dar nu avem cine sa cante la ele.
FUNDAaaaa

Răspuns Câştigător
| neacsualex99 a răspuns:

Buna pai mai intai puneti-va un nume care sa va reprezinte, creativa o emblema, sau daca pe acolo aveti un camin culturar incercati sa aveti aparitii dese la evenimentele de acolo! Daca tu vei fi seful atunci trebuie sa ti trupa unita, sa aveti unde repeta! Daca vreti sa fiti mai cunoscutiti si credeti ca cantati foarte bine incercati sa compuneti un cantec sau faceti coveruri si urcatile pe youtube! FUNDA!