| HappyPills a întrebat:

Fac parte dintr-o formatie cu urmatoarele instrumente:
2 chitari
o chitara bas
tobe
orga
si 2 vocaliste

trebuie sa ne gandim la o noua melodie, dar nu am nimic in minte
ceva propuneri?

Răspuns Câştigător
| vladutz_9733 a răspuns:

Depinde de starea voastra emotionala inchde ochi si asculta toate melodiile tale preferate timp de o ora cu ochi inchisi si apoi incearca sa descrii ce simti ...credema ca mergebatting eyelashes

5 răspunsuri:
Stefan
| Stefan a răspuns:

Nostalgia anotimpului rece nu-ti spune nimic! Frumusetea campului plin de un alb imaculat nu-ti spune nimic! Dar dragostea care este precum o boare ce acum este de o intensitate nebuna, dar dispare din lipsa de culori.

| roox a răspuns:

Wow!
Super tare!happy :X:X
Ştiu şi eu.
puteţi să compuneţi o melodie despre dragostelaughing

| baba a răspuns:

Dacă faceţi muzică pentru că TREBUIE să compuneţi ceva... atunci nu faceţi muzică.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cand scriu melodii, pur si simplu le scriu. fara sa ma gandesc la ceva sau sa ma las emotionata...cand simt ca am inspiratie, iau caietul si gata.

| Flavius007 a răspuns:

Depinde ce gen de muzica aveti voi in program, daca de obicei, cantati muzica de petrecere, va pot da multe sfaturi, daca aveti alte genuri m-as putea gandi. Dar pana atunci, incercati ceva vesel. Respect.