| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa imi fac un card pe care sa imi vina doar alocatia. Ce imi recomandati sau ce aveti voi? Mastercard sau Visa? NU am nevoie de servicii optionale si nu mai stiu eu ce. am nevoie doar sa imi vina suma respectiva si sa scot banii din bancomat cu comision 0%. Eventual sa folosesc si un cont de Paypal. Multumesc!

1 răspuns:
| adytzoi a răspuns:

Banca Transilvania!
Comision 0 la aproape toate tranzactiile si pentru elevi/studenti sunt ceva oferte la care primesti gratuit serviciile de mobile banking si internet banking.