| andy5589 a întrebat:

Salut, vreau sa imi pun pierce in spranceana, nu mi-am mai dat niciodata gaura, nici macar in ureche, si as vrea sa stiu daca doare, cum se procedeaza si daca imi recomandati vreun loc anume, sunt din Bucuresti si apropo sunt baiat big grin multumesc frumos m dau funda!

3 răspunsuri:
| cupcake02 a răspuns:

De ce nu incerci in ureche? E cam de cocalar in spranceana...

| lookinback a răspuns:

Din cate am inteles eu de la altii cu experienta piercingu' in spranceana e unul dintre cele mai dureroase, acum depinde si de persoana.Un loc frumos pentru un pierce sau doua mi se pare buza...baietii cu pierce in buza mi se par foarte hot.

| andy5589 explică:

Eu cred ca e invers.sincer happy nu mi se pare deloc "cocalaresc" pierce`ul in spranceana.