| Lightmeup a întrebat:

vreau sa ma ajutati si pe mine cu un lucru : ne-a pus diriga sa le facem cadou unei persoane de pe biletelul pe care l-am tras...si am nimerit-o pe una dintre cele mai bune prietene ale mele o cheama Laura, are 16 ani si e leu(la fel ca mine)...si nu stiu ce sa-i iau.sad

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Pai, fetelor le plac bijuteriile acum depinde si de bugetul tau daca vrei sa ii faci un cadou mai scump poti lua:
-o pereche de cercei de aur sau de argint
-o bratara de argint sau poti sa ii iei un set dinacela cu bratari subtiri de fier sau din ce suntthinking am si eu si arata f bine:X si is si foarte ieftine eu am dat 10 lei pe 30 de bratari [sunt prinse unele de altele]
-un lantisor [mai frumos ar fi sa fie din arginton the phone
-un tricou, o camasa sau un plover
-un animal de plus de prefarat un urs [cu cat mai mare si mai pufos cu atat mai binewinking]
-o felicitare cu ocazia pentru care i se face cadoul[banuiesc ca evorba de craciunthinking]
-un set de cosmetice
si mai multe happy ce zici funda?batting eyelashes

6 răspunsuri:
| Tweetymrrr a răspuns:

Hei. uite ceva usor si ieftin ca sa iesi usor:
-un ursulet. ceva din pluj
-o felicitare funny
-o cutiutza draguta in care sa fie o bratara ceva
-O husha draguta pentru telul ei
-Daca ii place sa-si afca unghiile ii poti lua niste strasuri.
Habar n-am. tu sti mai bine ce-i place ei, nu? smug

| pwp a răspuns:

Se apropie iarna, deci ia-i un fular si o caciula cu culorile care stii ca ii plac ei love struck

| VadSuneteAudCulori a răspuns:

Pai ii poti lua o bratara mai speciala, sau fular din ala cu patratzele, sau caciula de aia http://www.google.ro/......tp?/imgres r:3, s:0&tx=32&ty=48

| Andreea_2177 a răspuns:

Uite ceva frumos si funny: un glob muzical sau o cutiuta muzicala. www.cutiuta-muzicala.ro

| Lightmeup explică:

E de Mos Nicolae...si ea e foarte vesela si rade mult.laughing)

| circeieadryana a răspuns:

Pai din punctul meu de vedere. daca e prietena ta. ar trebui sa stii ce sa. i faci cadou. e prietena ta. dar fiind ca nu ai idei. i.ai putea lua un tricou cool. sau ce stii tu ca. i place. iar pentru ca aveti 16 ani. va place sa va aranjati. i.ai putea lua niste farduri sau cevawinking