| Anonimouse25163 a întrebat:

Vreau sa mă apuc de videovlogging. Vreau sa îmi spuneti ce aparatura îmi trebuie ( cea mai buna ) astea camera microfon calculator unitate le stiu as vrea sa va intreb daca mai este nevoie de altceva. Si as mai vrea sa îmi recomandati cea mai buna marca.

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu crezi ca-i mai sanatos sa te apuci de invatat?
Sunt mii de adolescenti ca si tine, care s-au apucat si nu stiu ce sa faca, vin aici si cersesc pareri, vor sa fie invatati ca habar nu au, dar nici unul nu-i interesat de scoala, care-i cea mai importanta acum, decat pus video-uri pe internet fara motiv sau vreun sens.
Oare parintii vostruu nu va supravegheaza, sa vada pe unde pierdeti vremea?

| Anonimouse25163 explică (pentru Violleta2022):

Esti praf

| Violleta2022 a răspuns (pentru Anonimouse25163):

Nu merita o asemenea cheltuiala!

| Patricia07 a răspuns (pentru Violleta2022):

Intenționat am intrat pe profilul tău sa văd ce fel de comentarii lași, ca sa nu te judec degeaba. Am observat ca ai multe cunoștințe și probabil ești o femeie mai in vârsta (sper sa nu greșesc)
A-și vrea totuși sa te felicit pentru activitate dar in același timp pot sa te judec la fel cu faci și tu cu altii.
Nu înțeleg de ce îți place, sau poate greșesc, sa comentezi la unii într-un mod negativ? Te legi de copii, adolescenți, pana și de Adulți.
Reproșezi unui copil, adolescent, de ce nu este supravegheat de către părinți, pe bune?
Și pana la urma vlogging-ul e o modalitate buna de a învață cum sa te exprimi și sa vorbești liber despre anumite subiecte, chiar dacă o faci in fata camerei. Și pe lângă asta poți sa înveți multe lucruri, sa Cunoști oameni cu aceleași interese, și multe altele.
Recunosc, m-am uitat prima data la profilul tău când te-ai pus sa ma evaluezi negativ și fără un motiv nejustificat. Măcar lasă pe alții in pace!

| Violleta2022 a răspuns (pentru Patricia07):

Draga Patricia, te-as sfatuii sa-ti vezi de lungul nasului si de comentariile tale.
Nu te-am invitat sa comentezi sau sa-mi supui comentariile la judecata, asta o va face Adminul, pana atunci, te rog sa fii respectuoasa, sa-ti vezi doar de comentariile tale, fara a intra in polemici cu alti utilizatori, asa cum ai facut cu mine.

| Madesz a răspuns:

Stai stai stai stai stai. Cee?,, Videovlogging"? Ok.