| roboboady a întrebat:

As vrea sa ma apuc de Youtube în categoria de gaming, și nu știu cum as putea sa ma lansez...
Îmi puteți da niște sfaturi?

1 răspuns:
| AnutaAna0213243 a răspuns:

Nu e asa de greu trebuie sa ai incredere in tine ca vei reusi, trebuie sa postezi destul de des, daca ai postat ceva si ai comentari mai putin bune nu te supara nu sterce clipul video sau comentariu, trebuie sa ai incredre in tine ca vei reusi si sa fi si amuzant, si sa editezi bine videoclipurile oameni apreciaza asta.