| TheFuture46 a întrebat:

Salut, vreau sa merg cu o fata la intalnire, si ne-am hotarat amandoi ca o sa mancam ceva si o sa vedem si un film in aceeasi zi, insa nu stiu care din ele sa o facem prima. Sa mergem la un film si dupa sa mancam? sau sa mancam inainte si dupa sa vedem filmul? Filmul ar fi la ora 14 sau ora 17, iar locaul cu pricina inchide la 22, multumesc

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Mai bine mancati dupa.

| sierra1 a răspuns:

E un banc pe tema asta, se încheie cu replica : "cum vrei tu și apoi mâncăm"!

| RainmakerX a răspuns:

Mergi intai la film... Primul motiv e ca poate ti se face iar foame daca e film de 2-3 ore laughing

De asemenea, daca nu ai ce sa vorbesti (din lipsa de inspiratie sa zicem), poti sa vorbesti despre film.