| TheFuture46 a întrebat:

Salut, vreau sa merg cu o fata la intalnire, si ne-am hotarat amandoi ca o sa mancam ceva si o sa vedem si un film in aceeasi zi, insa nu stiu care din ele sa o facem prima. Sa mergem la un film si dupa sa mancam? Sau sa mancam inainte si dupa sa vedem filmul? Filmul ar fi la ora 14 sau ora 17, iar locaul cu pricina inchide la 22

7 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Prima oara mananci si apoi vezi un film e logic asa,important este sa o privesti in ochii mereu sa vorbesti cu ea si intreab-o direct ma placi,simti atractie fata de mine,asta stie din primele secunde,daca nu simte asta e, personal nu as invita o fata la nimic, se poate discuta cu un om si in parc pe o banca voi doi, asa la un film va vedea si alti baieti si te va compara inconstient, tu stii mai bine, pls nu fa pe catelusul cu ea

| sierra1 a răspuns:

Ai răspunsul meu în cealaltă postare

| PrintesaGumitaa a răspuns:

Mergeti mai intai la film, la ora 14 si apoi la prajitura. Asa veti avea si un subiect de discutiewinking

| Ch0co a răspuns:

Ooo, bafta laughing. Prima data la film si dupa mergeti sa mancati. Mergeti la film de la 17, o intalnire pe seara e mai romantica. Nu uita sa o conduci pana acasa, ca tot e searahee hee

| asdf2kpower a răspuns:

Dă cu banu.

| Comunity a răspuns:

In primul rand iti dores succes. Incearca sa alegi un film bun. In caz ca e un film de comedie-actiune mergi mai intai la film si dupa mergi la un restaurant, te asigur ca o sa aveti destule subiecte de discutat. In caz ca alegi un film romantic mergi mai intai la restaurant/pub si spre seara la film pe urma mult noroc.winking

| Laila12Izabela a răspuns:

Mergeți la film prima dată, apoi mergeți sa mâncati, ca sa aveti despre ce sa vb, sa puteti incepe pe un subiect abordabil pentru amândoi. Baftă la întâlnire.