| iuuuliiannnnnnnaaaaaa a întrebat:

kiss. Vreau sa-mi fac un alt id de mess, dar nu am idee ce nume as putea sa-mi pun thinking Ma numesc Iuliana. Please dati-mi niste idei. Dau funda+vot

Răspuns Câştigător
| AikkoxD a răspuns:

I_u_l_y01
iulli.anna
iuliiana0
ice.star_iully
rosselly_i
iullix01
iuLiaNne199(.)
dots_and_dots
sweety_girl

9 răspunsuri:
| dyannee a răspuns:

Iuly_an(anul in care esti nascuta)@@yahoo.com[am pus 2 ''@'', deoarece primul reprezinta ultima litera de ''a'' din numele tau]
iuliknufakenimic
iuli`[love struck]

| Denisa_3637 a răspuns:

Iuli. iuliana

| Geeeo21 a răspuns:

Iuly_iulianna. + data in care esti nascuta! sper ca te-am ajutaat.

| hgfdsa a răspuns:

Iuly_13
iuliana.(numele sau ziua in care te-ai nascut+anul.gen: 2897-28. 1997)
iulia.sound
iuli.ily

| Maria9Maria a răspuns:

Iuly_ana_iuly@yahoo.com eu spun ca ti s-ar potrivihappyBAFTA.happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iuliapapusha
iuly_piersicuta
iuliutza_sweetgirl
iuly. pitiq
poti pune orice nume dragut vrei... iulia e un nume tare frumos:* succeshappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bunahappy
yulyutza_ + anul de nastere, numarul tau norocos sau preferat
yuly_yulyana(la fel)
yuly_utza
yuly_ana

| Zorocica a răspuns:

Acestea sunt cele mai cool, iti plac?
Cool_Girl77
GirlsPink55
CandyLand_Girl77

| miccc12 a răspuns:

Iulya_te_pwp@yahoo.com