| croci12 a întrebat:

Salut:)Vreau sa raspundeti sincer.Am 1 an si ceva de cand fac trucuri cu carti. Am 2 videoclipuri pe youtube. Vreau parerea >voastra--http://www.youtube.com/watch?v=tyqBswq9aRM&feature=relat ed
si >acesta--http://www.youtube.com/watch?v=m8-XGvO_KHA&feature=relat ed

Răspuns Câştigător
| angeLina_4290 a răspuns:

Iti reusheshte...bv! happy

7 răspunsuri:
| Sonia a răspuns:

Cat de taree!

| NoName2105 a răspuns:

Foarte tare!winking

| GabiiHaș a răspuns:

Esti super priceputa! nici nu m-am prins cu ai facut si de obicei inteleg shmecheria...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tare supaer ma inveti si pe mine big grin?

| croci12 explică (pentru anonim_4396):

E cam greuhappymie mi-a luat mult timp sa invat.Sunt multe alte trucuri in care iti trebuie dexteritatewinkingdeci trebuie exercitiu

| Pitonuv1 a răspuns (pentru croci12):

Si eu fac trick cards de mult timp...thinking deci...pentruexplicatie la orice truc contactati-ma :p id
: alexandru_best96

| croci12 explică (pentru Pitonuv1):

Bine.nu trebuia sa te lauzihappyeu am pus o intrebare