| krofxes808beats a întrebat:

Salut,vreau sa stiu daca exista si frății in Romania? Gen cum exista si in filmele americane (American Pie etc.)
Sincer pentru mine e o intrebare foarte serioasa, fiindca anul asta sunt a 12-a si dupa BAC nu stiu ce sa fac, insa as vrea sa plec la o universitate care sa ma pot si distra. La moment nu sunt in Romania, sunt din Republica Moldova, insa dupa clasa 12-a as vrea sa vin in Romania pentru a invata in Romania si sa ma distrez in acelasi timp. Rog seriozitate.

4 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu există frății ca în universitâțile americane. Dar și aici studenții se și distrează.

| Violleta2022 a răspuns:

Nu exista!
Acelea sunt numai in filmele americane, dar nu se mai intampla nimic, in ziua de azi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici în america nu există laughing Doar în filme.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu exista asa ceva in Romania
si daca ar exista sa nu iti imaginezi ca lucrurile sunt ca in filme.