| Jhivago a întrebat:

Salut vreau sa stiu si eu de la voi...am NFS Most Wanted si il instalez cu Daemon Tools totul e perfect dar cand il deschid imi da Don't Send! Ce sa fac? Ajutati-ma!

3 răspunsuri:
| SimoooSven a răspuns:

Reinstaleaza`l

| Laurentiuuu a răspuns:

Salut ''Don t Send! inseamna ''Nu Puteti Trimite!'' fii atent/a ai crak ul la el? daca il ai intra pe Daemoon Tools si daca nu ti l da dai pe : ''All Files''winking Sper ca te am ajutat!

| xSinner a răspuns:

Reinstalezal si cauta crack-ul in imagine de obicei crack-ul e de la reloaded deci folderu cu crack poate avea numele reloaded