| BadBoyCristy a întrebat:

Vreau si eu sa stiu cum sa instalez NFS Most Wanted Black Edition. Eu va dau toate datele necesare, daca nu sunt toate, va dau si ID(in mesaj privat) ca sa ma ajutati.
In CD-ul care il am sunt 4 alte CD-uri plus un bonus, fiecare avand cate 2 fisiere MDF.
Mai va rog sa imi spuneti ce versiune de Daemon Tools trebuie folosita.
Funda mare si respect!happy

2 răspunsuri:
| username a răspuns:

Orice versiune de daemon tools. Montezi fisierul mdf (cel care are marimea cea mai mare) in daemoon tools.
Cam atat.

| CatalinAlexandru28 a răspuns:

Ati trebuie versiunea demon tools lite pe care o poti downloada de aici: http://www.daemon-tools.cc/eng/products/dtLite

Dar ai grija sa dai pe romana pentru ca la jumatatea instalarii ati va cere daca vrei versiune platita sau gratuita...
FUNDA?