| Veronika25088 a întrebat:

vreau si eu niste statusuri despre fetele care se cred buricul pamintului...(funda)

Răspuns Câştigător
| emydaisy a răspuns:

Cu indiferenţa ta m-ai făcut mai tare. Acum nu-ţi convine dar încet, încet, calc pe urmele tale. Şi abia acum vezi si tu că indiferenţa doare.

Ei, n`au haru sa copieze originalu

Te crezi in stare să mă poţi judeca? Înceară, dar mai intai fă o analiza având ca subiect de studiu persoana ta!

Moartea nu e trista. Trist este faptul că mulţi oameni nu trăiesc cu adevarat.

Ma respecti, te respect.Ma iei cu vrajeala, te iau cu vrajeala.Ma ataci, ma apar.Ma urasti, nu te urasc.Si stii de ce? Pt ca ceea ce pe tine te caracterizeaza, pe mine nu ma defineste.

Faima existentei umane nu consta in a trai, ci in a sti pentru ce traiesti.

Lasati-ma sa fac si bune si rele, dar sa stiu macar ca sunt greselile mele.

aud vorbe parsive despre mine`si continua barfaa`da cand vorba ajunge la mine isi cere scuze tarfaa!"
Si` cand lumeaa` se vA daramaa` va ramane eAA`!
E o diva si-asta toata lumea-o stie, Din pozele de pe hi5 unde ea scrie, Ca e barfita pentru ca e talentata, Cand o barfim noi ea e cea mai castigata.
Orice baiat care se respecta are langa el o bruneta

Realitatea bate platourile de filmate.Viata`i frumoasa si fara efecte speciale.

Chiar daca unii nu ne lasa sa traim, privim inainte si ironic le zambim.

Daca ai nevoie de prietenia mea si ne despart 100 de pasi, fa tu primul pas si le voi face eu pe celelalte 99 pentru tine.

Nu te schimba. Urmeaza'ti visele.Nimeni nu te poate opri, Nu ceda orice'ar fi.

Sunt extrem de simplă şi extrem de clară... dar pot fi şi extrem de calmă şi extrem de vulgară
sper ca te-am ajutat. Funda plz?

3 răspunsuri:
| BreeTPU a răspuns:

:))) buricul pamantului, e buna asta, vezi aici poate iti plac http://www.bree.ro/statusuri/misto.php