| Ramypapushik a întrebat:

vreau si eu niste statusuri misto dar foarte triste big grin multumesc va pup :* funda celor care dau cele mai multe status :X:X:*

Răspuns Câştigător
| վፀiፀፀ a răspuns:

Ncearca sa zambesti urmeaza`mi sfatu fii fericit toate trec`baa da`le dracu!

Ne leaga de prea mult timp prea multe n'ai cum sa le stergi dar incepi sa uiti tot ce'a fost mai frumos si gresest

De atunci a trecut o saptamana si acum daca suna, am sa-l las cu telefonul-n mana in fine, bine poate-mi vine mintea la cap, mai vorbim.ca daca suna, suna ocupat

> @ || Mi-e dor, mi-e dor de ochii tai si de zambetul tau care-l savuram in fiecare dimineata. || @ < -

- > @ || Mi-e-atat de dor de tine, incat as da si ultima farama de paine celui care mi te-aduce inapoi. || @ < -

- > @ || Vreau sa te rapesc, vreau sa fi al meu, si eu sa fiu a ta, sa ne iubim impreuna de seara pana dimineata. || @ < -

- > @ || Am trait cele mai frumoase clipe alaturi de tine, dar acum ca ai plecat, sunt atat de singuratic incat nu pot sa fac mai nimic! Nu mai rezist fara tine, te iubesc! || @ <

- > @ || Te-am asteptat, insa nu mai am puteri sa te astept! || @ <

Uite cum e, dragostea inseamna durere, cand numai unu o da si celalalt o cere.

Dragostea e al dracu` sentiment, fii atent la piept ce strangi.Ca daca azi esti fericit maine s-ar putea sa plangi.

Am invatat sa visez...Dar in acelasi timp invat sa'mi tin ochii deschisi. Realitatea nu este asa frumoasa cum vreau eu, da o accept asa cum e.

E genu` de tipa dupa care se tZipa
Dupa care te aprinzi k tutunul`n pipa

- > @ || Desi suntem adolescenti si totul pare k...se invarte in jurul nostru...nu intotdeauna suntem
fericiti. Avem mom in care ne indragostim si suferim foarte mult || @ < -

E noapte simt cum ma sufoc.
Desi e kld nu simt deloc

Sa pot gasi in ce sa cred
Sa pot pastra nu sa tot pierd
Prin orice vis prin orice gand
Voi cauta … Eu sunt aici dar tu nu ma vezi

- > @ || Mi`e foarte frica de snguratate.Sau pentru ca mereu e zi dupa noapte

Sper sa-ti placaa`!happy

3 răspunsuri:
| LoveTwilightLove a răspuns:

Uite am unul dar sper sa iti placa: Isabella Swan will protect you, whatever

| Ramypapushik explică:

Multumesc kiss

| didi2dia a răspuns:

Singura fata-n fata cu monitorul cu pozele noastre si cu cuvintele altora de-ncurajare ca totul va fi bine ca ai sa vii
O sa-mi impun sa nu mai sufar, n-a fost EL cel care a plecat! Barbatul pe care l-am iubit n-ar fi plecat, el a facut-o!

Tu m-ai tradat, dar stii ce? Cand o sa ai nevoie de mine o sa fiu pe partea paralela cu tine.
stiti cum se spune: viata e un vis si moartea te desteapta
tigara dupa tigara, pana la ultima suflare asa dovedesti ca te doaresad

De-o vreme ma hranesc cu iluzii si ma imbat cu propriile-mi lacrimi; cat voi mai rezista oare?
funditapuppy dog eyesbig grin?