| Steff_7182 a întrebat:

Vreau si niste muzica pentru un majorat.Sunt deschis la sugestii.Toate genurile sunt binevenite!
Multumesc!

5 răspunsuri:
| nutuxcristian a răspuns:

3SudEst-De ziua ta, La 18 ani, Shakira, CRBL etcwinking

| Steff_7182 explică (pentru nutuxcristian):

Etc nu mi-e de ajutor...inapt raspuns

| nutuxcristian a răspuns (pentru Steff_7182):

C-am ce muzica iti place? zi`mi genul tau de muzica pe care o asculti

| Steff_7182 explică (pentru nutuxcristian):

In primul rand se scrie 'cam' nu 'c-am'; in al doilea rand intrebarea a fost pusa in februarie '11, iar tu imi raspunzi dupa 8 luni, deci destul de nefolositor raspunsul; in al treilea rand, shakira si crbl?! mai cresti vericule

| nutuxcristian a răspuns (pentru Steff_7182):

Mda,poate nu am putut intra straight face si eu am vrut sa te ajut, nu ti-am cerut sa ma corectezi tu la scris straight face