| lollipop29 a întrebat:

Salut:X Miam instalat proShow Gold si am facut un filmulet cu poze dar nu stiu cum sa pun si muzica.Ma puteti ajuta? Si imi puteti spune si o melodie de prietenie? Dar nu ADDA-prietenie adevarata:*. mesc

Răspuns Câştigător
| IrinaAndreea a răspuns:

Buna! Ai facut o alegere buna cu acest program, mi se pare super. big grin Sub bara unde ai pus pozele, este inca una unde trebuie sa "asezi" melodia dorita, prin mutarea cu mouse-ul. O melodie de prietenie ar fi asta: Alex C Feat Yasmin K - Amigos Forever sau Compact - Dupa ani si ani. Succes cu filmuletul! big grin

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar stie cineva cum se elimina bara aceea de reclama sau macar sa o pun mai joc ca e pe mijloc