| Garter a întrebat:

Salut You, am o întrebare și cer răspunsuri serioase, va rog. Am 12 ani și sunt din punct de vedere fizic mai dezvoltată, la ce vârstă ar trebui să mă aștept să-mi apară ciclul? Ms

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cat de curand daca e sa ne luam dupa aspectul fizic. Insa, se poate chiar si asa sa vina mai tarziu gen 14/15. Nimeni nu are cum sa stie exact! Intreaba-ti mama la ce varsta i-a venit ei pentru ca mi s-a zis si mie ca (,) coincid uneori. La mine inclusiv asa a fost.winking

| 90210 a răspuns:

Daca nu vine pana la 16 ani du-te la doctor

| artemidak a răspuns:

11-16
Mie mi-a venit la 11.

| Nekochxn a răspuns:

Cam pe la varsta asta, intre 12 si 15 ani