| Карина a întrebat:

Salut,ziceti-mi niste stts de indiferenta!happymersi anticipat:*

Răspuns Câştigător
| OvydeLl0 a răspuns:

Tu? Miee?! N-ai ce sa-mi dai. De unde dracu inima? Ca n-aii! Acum cauti melodii sa-ti aminteasca de noi. Uita`te`n ochii` mei, spune`mi cata ura vezi in ei? Indiferenta mea, te v-a lovi puternic in piept. Atunci iti vei da seama ca nu mai pot sa te mai iert.

2 răspunsuri:
| Tordai_Mihai_1990 a răspuns:

In fiecare zi aceeasi poveste, Voi ma barfiti, mie nu-mi pasa, multumesc ca imi dati atata atentie