| 8ball a întrebat:

Ziua iubitei mele este pe 9 martie.Implineste 16 ani.Ma tot gandesc ce cadou sa ii fac thinking Ati putea sa imi dati niste idei.Cateva idei am, dar vreau sa fie ceva super, la fel ca anul trecut. Vreau sa fie romantic.

2 răspunsuri:
| myha a răspuns:

Ai pitea sa faci o cina romantica la tine acasa cu lumanari, mancarea care ii place ei, o vaza cu florilove struck. Super romanticlove struck
Sau un buchet de flori ( preferatele ei) si o fotografie in rama cu voi doilove struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un urs mare de lus si sa ii lasi un bilet in labutza lui te iubesc sau ce vrei u