| NOoName_4629 a întrebat:

Salut1sunt boboaca:d si nu stiu cum e la balul bobocilor.Help me. spuneti-mi ce se intampla acolo. Dau funda+vot iar la restul vot

Răspuns Câştigător
| Nuri1 a răspuns:

Buna! Felicitari ai ajuns in randul boboceilor.Balul bobocilor e ca un fel de "bun venit in liceu" cum e banchetul pentru cei ce termina liceul.In principiu se strang toate clasele de a 9-a si merg impreuna la un club, restaurant, sau la munte.depinde asta de ce hotarasc profesorii...mai mult de atat trebuie sa te imbraci foarte elegant, sa ai o atitudine pozitiva si sa ai incredere in tine, pentru ca vei cunoaste o groaza de alti boboci cu care vei imparti anii de liceu.In general la acest bal sunt si concursuri, de dictie, de miss si de dans chiar.Sunt sigura ca iti va placea.Multa bafta si fii tu insuti ca ceilalti sa te place pentru ce esti.In speranta ca ti-am fost de folos:*