| TheCosmin99 a întrebat:

Salutar TPU,
azi m-i s-a intamplat ceva groaznic am vrut sa bag windowsul xp, am bagat driverul placa video si dintr-o data driverul s-a spart in dvd-writer s-a rupt si dvd-ul writer nu mai merge si nu mai am driver nVidia crying am cautat pe net pentru placa mea video "Asus n13219 d33005" as vrea sa ma ajutati sa gasesc un site pentru download.
Am cautat pe google si nu merge va rog frumos sa imi dati un site de download, Multumesc anticipat
Dauuu funda!

Răspuns Câştigător
| stilferlo a răspuns:

Depinde ce placa video ai...eu an Nvidia, si downloadez de pe Nivida.com...intra si tu pe siteul original al placii tale video si ve-i avea acces sigur de downloadare a driverului

3 răspunsuri:
| TheCosmin99 explică:

Da bine asa o sa fac scriu acolo seria?

| TheCosmin99 explică:

Ca nu stiu ce geforce am

| stilferlo a răspuns:

Da click pe My Computer, si iti arata acolo toate datele despre intreg pc