| 02andreea99 a întrebat:

Salutare all,cum imi sterg tot profilul de pe facebook plz adica sa nu mai am prieteni,pozae,sa il sterg complet?

1 răspuns:
| iubaretulcata a răspuns:

Buna andreea uite cum trebuie sa faci te duci sus in dreapta dai clik pe sageata aceia dupa dai pe setarile contului in partea stinga daca te uit ai sa vezi o coloana scrie securitate dai clik si jos pe mijlocul pagini scrie cu dezactivati contul.de preferinta sa stergi cu mina da toate pozele datele tot ce ai scris facut pe profil de ce? va mai dura ceva timp ina se va sterge de tot.iti doresc tot binele din lume. funda?