| david23tm a întrebat:

Salutare, am cartela cu abonament la cosmote si daca am o extraoptiune pentru internet si merg undeva si prind wireless si intru pe internet se consuma din MB ce-i am la extraoptiune sau? Mersi

3 răspunsuri:
| Marin23 a răspuns:

Normal nu are nici o treaba Mb din abonament cu wireles-ul...

| david23tm explică (pentru Marin23):

Stiu, sa zicem ca am si wireless si net pe cartela, si descarc cv.

| Marin23 a răspuns (pentru david23tm):

La unele telefoane ai la alegere cand descarci ceva, de ex "utilizeaza pachete de date" sau " doar prin wireles".
Depinde ce setari ai facute la mobil.