| JustMusic a întrebat:

Am nevoie de niste idei care sa o,, surprinda pe profa" de geografie la un proiect despre clima mediteraniana, subpolara si a muntilor inaltii. E proiect facut de o grupa in care sunt si eu, avem o prezentare power point dar mai vrem ceva pe langa ea. Cele mai bune ideii fundita.

Răspuns Câştigător
| NebunaDupaRobert a răspuns:

Ai un proiect la geogra ce super am idee ca diriga mea e profa de geogra si stiu ce vor in general profesorii. Deci ai de facut un proiect power point despre clima si de asteaa nu? Bun atunci pai la power point folositi imagini scris despre diferite muntii si clima lor fiecare in parte, iar pe langa asta sa mai faceti si pe coli ministeriale A4 tot despre asta dar alte informatii intelegi? bafta fundita?