| Mariiaaaa a întrebat:

Am o intrebare: ce pot sa fac cand ma plictisesc? De obicei, in vacanta, ma plictisesc foarte tare dupa-amiaza. Nu stiu ce sa fac si ma enerveaza lucrul asta... Pentru mine, cititul nu este o optiune, deoarece ma plictiseste si mai tare! laughing Dati-mi va rog niste idei...

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uhm.
Raspunde la intrebari pe TPU?happy
Profita de vremea frumoasa...fa plaja, da-te cu bicicleta, plimba-te.
Uita-te la filme.

| Northern a răspuns:

Buna! In vacanta cel mai frumos lucru este sa vizitezi locuri interesante. Daca nu poti face asta ai putea sa te rezumi doar la plimbarile cu prietenii prin parc sau la discutiile interminabile cu cea mai buna prietena. O zi buna!

| yumary a răspuns:

Buna big grin
-Role
-Bicicleta
-Origami
-Bratarile prietenie
-Desen
-Bataie cu apa
-Yoga
-Creearea unei povesti
-Un vlog

Cam atat thinking Altceva nu mai stiu laughing
Bafta kiss