| anonim_4396 a întrebat:

Am sa va pun o intrebare cu pareri de-ale voastre? Va bucurati ca a venit vacanta? Dupa parerea mea... asa si asa, deoarece o sa ma plictisesc cam mult in vacanta asta sad singurele lucruri care le fac sunt cititul si pc-ul crying Voi va bucurati? happy

6 răspunsuri:
| sabin89 a răspuns:

Eu ma bucur cand ne mai da vacante, ca stiu ca dupa aia vine iar scoala.

| xTreMFightx a răspuns:

Poi in primul rand PC-ul poti face multe pe el
In al 2-lea rand daca stai la block iesi pe afara sau daca ai un parca prin apropiere pe care il fregventeaza adolesceti ai putea perge acolo cu prieteniai putea merge la suc cu ei
Sau chiar sa ati gasesti un iubit
D

| Crucified a răspuns (pentru xTreMFightx):

Nu am iubit frate! angry

| SECRETvip a răspuns:

Pai fiecare se bucura in modul lui, la mare, la munte, la tara.Mai iesi si tu cu niste prieteni pe afara,plimbativa intrul mall,mergi la bunici, mai viziteaza si tu ceva nou, fa niste cursuri de teatru, muzica, dans daca doresti...

| Crucified a răspuns (pentru SECRETvip):

Problema este ca n-am prieteni, deoarece ei ma cred o proasta si o urata crying asa ca eu am vrut sa fiu mai "tocilara" nerd

| SECRETvip a răspuns (pentru Crucified):

Nu trebuie sa o iei asa enaparat...cauta si tu alte jocuri online Lady Popular, sau ulte altele. daca u ai sanse de iesit prea mari