| Mimi221 a întrebat:

Salutare. Am o problema. Imi place de iubitul prietenei mele cea mai buna si nu stiu ce sa fac. Sfaturi?
P.S. ea este FOARTE posesiva.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca faci cum zice Water, esti un jeg de om. Daca nu iti respecti prietenii, si in schimb, ii arzi pe la spate, meriti sa ai prieteni ca tine.
Poti incerca o relatie dupa ce se despart cei doi.

2 răspunsuri:
| WaterDrop a răspuns:

Prietena cea mai buna pe naiba happy.Ea nu se gandeste la fericirea ta, doar tu o faci. Fii egoista si fa ce iti doresti, stii ca vrei sa o faci si te atrage situatia.Da`i bataie, ia`l pentru tine daca crezi ca esti mai buna ca ea, traieste clipa.De ce sa suferi gandindu`te doar cum ar fi sa il ai, cand o poti transforma in realitate si sa-i simti atingerile si sarutarile, sa traiesti extazul.Si tu stii ca nu este buna pentru el.Risca, traieste, gusta`ti dorinta, va fi delicioasa!

| Kis_Iuliana_1983 a răspuns:

Dear, raspunsul il stii si tu. Speri doar, in adancul sufletului tau, ca cineva sa te incurajeze sa nu-ti pese de prietenia asta si sa-i faci ochi dulci individului. Oricum, tu decizi ce faci! Dar daca nu tii cont de ceea ce-ti spune constiinta, tot tu o sa te simti aiurea, asa ca... Sper sa iei cea mai buna decizie! PS. S-ar putea sa primesti ceea ce dai, sooner or later!winking