| Criss96 a întrebat:

Mie imi place de iubitul prietenei mele sh am vorbit cu ea despre asta, noi acum ne gandim sa-l incercam deci ce sfaturi primim? vrem cat mai multe sfaturi dam fundita! :*

2 răspunsuri:
| dincolodevise a răspuns:

Inteleg ca-ti place, dar nu poate fi ceva mai mult ...nu ai cum.o prietenie nu poate fi distrusa din cauza unui baiat. deci gandeste-te bine la ce vrei sa faci.

| TheBiban a răspuns:

In primul rand nu il puneti la incercare.E una dintre cestiile cele mai urate de baieti.Eu zic sa incerci sa te apropii cat mai mult de el.
Totusi, nu uita:mai sunt baieti pe lumewinking.