| Anonimadepeyoutube a întrebat:

Am o mare problema. Iubitul prietenei mele se da la mn. Iam spus ca nu imi place de el dar tot nu inceteaza. Sa ii spun prietenei mele? Ias frange inima. Cum il fac sa inceteze?
Funda

10 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Il pui pe taicatu sa il altoiasca.

| PsihoSex a răspuns (pentru mgtow):

Fara violenta!

| madyddd a răspuns:

Fii o fata desteapta si alege corect!

| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

Ahhhh ce iti mai place nebunoooo, un lucru e clar si este dovedid in aceasta intrebarea, nimic nu incanta mai mult egoul unei decat fapul ca iubitii prietenelor lor se dau la elewinking.

| neutrino a răspuns:

Simplu: spune-i prietenei tale!

| Emilian65 a răspuns:

Intoarce-i spatele si spune-i sa te lase in pace.

| kteichd a răspuns:

Spune-i prietenei tale ca nu iti place ce face iubitule ei si spune-i si ce ti-a zis

| anonimus321 a răspuns:

Eu zic sa vorbesti cu el, sa-i spui ca este iubitul prietenei tale si nu este cazul sa se dea la tine, nu este frumos. Spune-i ca nu vrei s-o faca pe prietena ta sa sufere si sa-si ia gandul de la tine, iar daca nu inceteaza, ii vei spune prietenei tale. Succes

| LarisaViviana a răspuns:

Fa-l se se simta prost, fa mistoo de el sa se lipseasca de tine k s nu o superi p prietena ta mai ales daca iti mila de ea

| Anonimadepeyoutube explică:

Draga AccidentCanivovacular mie nu imi place siruatia asta. Baiatul ala e super nesimtit si prost.